Ostukorv

E-P, 6:00-10:00, 17:00-22:00

🚚 Tasuta tarne üle Eesti alates 100€ tellimustele

Rendi foto- ja videovarustust läbi pakiautomaadi kõikjal Eestis

Broneeri varustus mugavalt internetis ning vali kätte saamiseks ning tagastamiseks endale sobiv koht 260 SmartPost pakiautomaadi seast.

Rendi foto- ja videovarustust läbi pakiautomaadi kõikjal Eestis

Broneeri varustus mugavalt internetis ning vali kätte saamiseks ning tagastamiseks endale sobiv koht 260 SmartPost pakiautomaadi seast.

Kuidas see töötab?

Broneeri varustus

Broneeri varustus kasutades mugavat Mediarenti iseteenindus keskkonda.

Allkirjasta rendileping

Allkirjasta digitaalne rendileping, mis saadetakse Sulle e-mailile.

Mine varustusele järele

Saa varustus kätte SmartPost pakiautomaadist ning tagasta see samasse automaati.

Läbi pakiautomaadi rent on lihtne

Läbi pakiautomaadi varustuse rentimine on lihtne – vali meie tootevalikust sobivad tooted, määra rendi alguse ja lõpu ajad ning vali broneeringut kinnitades tarnemeetodiks Smartpost Eesti. Kinnita broneering ja jää saadetist ootama!

Korduma kippuvad küsimused

Soovitame broneeringu teha vähemalt 3 päeva enne soovitud rendi algust. Kui soovite varustust kiiremini, palume eelnevalt meie klienditoega ühendust võtta e-mailil [email protected] või telefonil +372 58544627.

Kui varustus on Sinu valitud pakiautomaati toimetatud, saadab SmartPost sulle sõnumi koos SMS koodiga, mis kapi avab. SmartPosti toimetab varustuse pakiautomaati alati hiljemalt broneeringu alguse ajaks, tavaliselt isegi varem.

Paki varustus sama moodi kokku nagu selle kätte said. Soovitame kasutada samu pakkematerjale, milles pakk saabus. Tee kindlaks, et varustus on paki sees turvaliselt.

Seejärel mine hiljemalt broneeringu lõpuks valitud ajaks pakiautomaadi juurde, vali “paki saatmine”, seejärel “paki tagastamine”, ning sisesta SMS kood millega eelnevalt paki kätte said. Avaneb kapi uks. Pane pakk kappi, ning sulge uks. Varustus on tagastatud.

Sellisel juhul võtame Sinuga eraldi ühendust ning saadame varustuse Itella kulleriga. Hind Sinu jaoks ei muutu. Hiljem saad varustust tagastades selle samuti lihtsalt kullerile anda, kes sellele järele tuleb.

Kui saad kätte purunenud varustuse, pead sellest koheselt meie kliendituge teavitama. Võimaluse korral saadame Sulle kiirkulleriga kohe asendusvarustuse.

Kui oled varustuse tagastanud ja see jõuab meieni katkisena, selgitame välja mis põhjustas varustuse purunemise. Kui pakendasid omalt poolt varustuse sama moodi tagastamiseks nagu selle kätte said, ei pea sa muretsema, sest sellisel juhul ei kanna Sa vastutust. Kui purunemine oli põhjustatud aga hooletust pakkimisest, leiame koos olukorrale kompromisslahenduse.

Meie testimises ja praktikas ei ole seni esinenud ühtegi varustuse purunemist.

Soovita uut varustust

Anna meile teada, mis varustust sooviksid näha meie toodete nimekirjas ja me lisame selle!

Võta meiega ühendust!

Helista meile numbrile +372 58544627, kirjuta kiri aadressile [email protected] või kasuta allolevat vormi. Vastame sulle esimesel võimalusel.

Liitu soodusklubiga ja saa 10€!

Saa esimesena teada sooduspakkumistest ja uuest varustusest. Sisesta enda e-mail, ja saadame sulle tänutäheks 10€ kupongi.

[mc4wp_form id="231"]

Lubame, et ei saada kunagi rämpsposti.